Fotobooking
Marionetti Press

AKTUALITY

1  2  3     Další

Divadelní sezóna SDO 2014-2015

Slezské divadlo Opava, p.o.

209. divadelní sezóna Slezského divadla Opava byla symbolicky stylizována na počátek 20. století. Hlavním symbolem je tramvaj, která kdysi Opavou projížděla. Premiéry činohry a opery si lze představit jako "zastávky".

Divadelní sezóna SDO 2014-2015

Jsme členy Unie grafického designu

Grafické studio Marionetti

Od počátku srpna 2014 jsme členy Unie grafického designu, která sdružuje grafické designéry a typografy České republiky. Respektujeme a aplikujeme Kodex UGD.

Unie grafického designu, Grafické studio Marionetti

Akční cenová nabídka na nové logo

Grafické studio Marionetti

Pokud si myslíte, že nastal ten správný okamžik pro obnovu vašeho stávajícího logotypu nebo potřebujete logotyp pro novou společnost či projekt, je tady pro vás připravená speciální jarní cenová nabídka grafického studia Marionetti. Do 31.5.2013 platí akční cenová nabídka na grafický návrh logotypu ve výši 3.200 Kč včetně základního logomanuálu. Cena zahrnuje výběr ze tří návrhů s dopracováním jednoho z nich, dále dvě možné korektury. Licenční smlouva na dobu neurčitou je samozřejmostí. Garance dodání do tří dnů. Objednávky podávejte prostřednictvím poptávkového formuláře se stručným popisem vaši činnosti.

Fotografické služby studia Marionetti

Fotobooking

Fotobooking - Professional Portrait Photography je fotografický projekt, jehož vizí je především realizovat portrétní fotografii na bázi umělecké, dostupné však pro všechny. Hlavním pilířem naší práce je však především dodávání profesionálních fotografií modelům a modelkám, a podílet se tak na tvorbě jejich fotobooku. Fotobooking zajišťuje fotografickou produkci jak pro modelky, tak pro běžné klienty, kteří si chtějí nechat zhotovit umělecké fotografie. Focení portrétu a fotobooku probíhá dle dohody v ateliéru, interiéru nebo exteriéru. Styling fotografií je na domluvě s modelkou či modelingovou agenturou. Výběr vhodných fotografií a jejich retušování provádíme u nás v grafickým studiu Marionetti. Pro módní návrháře nabízíme fotografování kolekcí, včetně zajištění modelů a modelek. Nabízíme rovněž reportážní a produktovou fotografii na klíč. Při každém focení osob se uzavírá Model Release, tj. smlouva o pořízení a užití fotografií, která vymezuje práva fotografa a fotografované osoby. Na žádost předem zašleme. Fotografujeme kdekoliv v rámci České republiky, focení v zahraničí dohodou. Sledujte Fotobooking na Facebooku.

Grafické studio Marionetti, Fotobooking - Professional Portrait Photography

Předplatné pro divadelní sezónu 2013-2014

Slezské divadlo Opava, p.o.

Tým grafiků pracuje na zcela novém zpracování tiskovin propagujících novou divadelní sezonu Slezského divadla Opava pro rok 2013-2014. Vizuální styl by měl oslovit nejen současné diváky, ale zejména novou generaci předplatitelů. Nový vizuální styl divadla bude představen v dubnu 2013.

Marionetti podporuje projekt Poesía en Colores

Poesía en Colores

Grafické studio Marionetti podporuje projekt Poesía en Colores již od roku 2007. Od konce roku 2012, společně s občanským sdružením Upstairs, spolupracujeme na novém vizuálním stylu a Public Relations.

Změna logotypu grafického studia Marionetti

Marionetti

Oznamujeme, že od listopadu 2012 grafické studio Marionetti mění vlastní Corporate Identity. Došlo ke změně grafické podoby logotypu, firemní barva je však stále zelená, symbolizující stabilitu na trhu grafického designu.

Grafické studio Marionetti, logotyp 2007-2012

Vizuální styl občanského sdružení Upstairs

Upstairs, o.s.

Z říjnu 2012 jsme se stali dodavatelem jednotného vizuálního stylu a dalších grafických a vydavatelských prací pro nové sdružení Upstairs, o.s. a zároveň obnovený hudebně-literární pořad Poesía en Colores. Pořad dostal zcela nový koncept. Občanské sdružení svou prací podpoříme i další vznikající projekty, např. Bytové divadlo Blanky Fišerové, které je pro nás velkou výzvou.

Nový vizuální styl Katedry tepelné techniky

VŠB-TU Ostrava

Od léta 2012 pracujeme na novém vizuálním stylu Katedry tepelné techniky na VŠB-TU Ostrava. Naše práce souvisí s grafickým návrhem logotypu, resp. redesign původního. Zvolili jsme zcela novou koncepci tiskovin, merkantilií a internetové prezentace. Jsme přesvědčeni, že "nový kabát" bude motivovat studenty ke studiu na této katedře.

Změna loga Fotobookingu

Fotobooking

Fotobooking po roce svého provozu mění logotyp. Jak redesign logotypu a internetové prezentace dopadl zhodnoťte sami na www.fotobooking.cz.

1  2  3     Další


Newsletter Marionetti

Máte zájem odebírat náš Newsletter?

Budeme vás pravidelně informovat o akcích.
Získáte výhodné slevy grafických prací.

 

Kontaktujte nás

Grafické studio Marionetti

Poděbradova 32, 702 00 Ostrava 1
+420 737 772 561
info@marionetti.cz