Fotobooking
Marionetti Press

CENÍK SLUŽEB

Celková cena prací je stanovena individuálně, s ohledem na rozsah, náročnost, periodicitu a termín dodání požadovaných služeb. Klientům grafického studia Marionetti je vždy účtována cena grafických návrhů (tzv. skicovné), minimální sazba skicovného činí 1.200 Kč (nejvýše však 30 % předpokládané ceny díla). Bližší informace o cenách našich služeb naleznete v orientačním ceníku služeb, který vám rádi zašleme. Pro kalkulaci služeb použijte prosím poptávkový formulář, případně nám zašlete e-mail na info@marionetti.cz. Vaše poptávka bude zpracována nejpozději do dalšího pracovního dne.

Kolik stojí grafický design, web nebo marketingové řešení od Marionetti?

SPRÁVA
SOCIÁLNÍCH SÍTÍ

1.200 Kč

ON-LINE
MEDIA
MARKETING

900 Kč/h

INTERNETOVÁ
PREZENTACE
SEO & PPC

7.800 Kč

JEDNOTNÝ
VIZUÁLNÍ
STYL

7.400 Kč

GRAFICKÝ
DESIGN
A DTP

740 Kč/h


Poznámka: Výše uvedená cena Coroporate Identity se vztahuje pouze na dodávku logotypu v základním grafickém řešení se základním logomanuálem. Cena internetové prezentace odpovídá službám v tomto rozsahu: webdesign (1 layout), max. 4 stránky, formulář, aktuality s administrací. Grafické studio Marionetti účtuje každých započatých 30 minut práce.


Služby grafického studia Marionetti Objednat služby grafického studia Marionetti

Kolik stojí Facebook Marketing od Marionetti?

Marionetti se zabývá marketingem na sociálních sítích komplexně, zejména pak na sociální síti Facebook. Nejen, že vám stránku založíme a budeme vás propagovat, jsme schopní vytvořit úzce cílenou reklamní kampaň. Pokud chcete zvýšit zisky a získat zpětnou vazbu svých fanoušků a klientů, ozvěte se nám. Založení Facebook stránky u nás stojí 1.200 Kč (zahrnuje registraci, vložení textů v rozsahu max. 2 normostran, 1 banneru a 30 obrázků). Stránku vám budeme dále udržovat aktuální a budeme analyzovat strategii jejího správného zacílení na požadovanou skupinu uživatelů Facebooku. Tato servisní služba je účtovaná sazbou 900 Kč/h. Odborné konzultace jsou účtované sazbou marketingových služeb ve výši 900 Kč/h. Kompletní ceník Facebook Marketingu vám zašleme na vyžádání.

Nabízíme školení Facebook Marketingu pro pracovní skupiny do 6 osob. Cena jednodenního školení (6 hodin), které může proběhnout v Praze, Brně nebo Ostravě činí 2.800 Kč/osoba. Minimálně školíme 3 osoby. Pokud potřebujete proškolit vaše marketingové oddělení, kontaktujte nás a sjednejte si termín školení, který vám vyhovuje.


Více o Facebook Marketingu Přejít na Správu sociálních sítí Více o Facebook MarketinguGrafický design je účtován sazbou 740 Kč/h, DTP práce pak sníženou sazbou 640 Kč/h. V rámci zvýšení efektivity naši práce nabízíme 2 hromadné korektury, další změny jsou účtovány hodinovou sazbou 540 Kč/h. Tisková data jsou dodávaná pomocí FTP přístupu nebo zasláním na CD/DVD. Tisková data se v otevřeném formátu neposkytují, grafické studio Marionetti požaduje exkluzivitu v rámci případných změn grafické podoby tiskoviny. Po dohodě je však možné otevřený formát tiskových dat smluvně odkoupit s licenční smlouvou, cena otevřených dat tiskoviny je účtována dohodou s klientem. Cena programátorských prací internetových aplikací a prezentací činí 540 - 840 Kč/h (dle charakteru objednané služby). S novými klienty spolupracujeme pouze na základě řádné objednávky.

Uvedené sazby jsou fakturační, nejsme plátci DPH.Newsletter Marionetti

Máte zájem odebírat náš Newsletter?

Budeme vás pravidelně informovat o akcích.
Získáte výhodné slevy grafických prací.

 

Kontaktujte nás

Grafické studio Marionetti

Poděbradova 32, 702 00 Ostrava 1
+420 737 772 561
info@marionetti.cz