Fotobooking
Marionetti Press

PROFIL MARIONETTI

Grafické studio Marionetti vzniklo v roce 2007. Firma sídlí v Ostravě, služby studia však mohou ocenit klienti z Prahy nebo Brna, kde máme své konzultanty. V době moderních technologií dodáme naše nápadité a především funkční řešení kamkoliv. Díky spolupráci s kreativními grafiky a fotografy poskytujeme svým klientům profesionální přístup v oblasti grafického designu a fotografie, včetně produkce. Portfolio studia rovněž zahrnuje zpracování internetových prezentací a aplikací pro mobilní zařízení. Náš přístup je založený především na vzájemné komunikaci a spolupráci s klientem. Nasloucháme a rozšiřujeme obzory o dostupných možnostech a trendech, které mohou nejlépe vyhovět potřebám klienta.

I vaše firma je může využít k maximálnímu užitku a plně rozvinout svůj potenciál prostřednictvím nejmodernějších technologií. Zajistíme průzkum oblasti vašeho podnikání, konkurence, vizí i obchodních potřeb, tak, abychom pro vás sestavili nejvhodnější Branding Model, jenž vám zajistí efektivní využití marketingové strategie. Ke každému projektu přistupujeme s tvůrčí invencí a mnohaletou zkušeností našeho týmu. Velmi si ceníme vašeho času a prostředků, protože náš úspěch vždy závisí na úspěchu našeho klienta.

Proč si objednat grafický design, web nebo marketingové řešení od Marionetti?

INTEGROVANÉ
FUNKČNÍ ŘEŠENÍ

K dispozici je vám zkušený tým grafických designerů, fotografů, webařů a marketingových specialistů. S námi nemusíte hledat další dodavatele. Připravíme vám unikátní grafické, internetové a marketingové řešení.

ČASOVÁ
FLEXIBILITA

V grafickém studiu Marionetti pracujeme 7 dnů v týdnu, od 9.00 do 22.00 hod, kontaktujte nás kdykoliv. Snažíme se zkracovat termín dodání našich služeb.

GARANCE
TERMÍNŮ DODÁNÍ

Garantujeme předem sjednaný harmonogram dodání prací. Pokud by se však stalo, že bychom projekt nedodali včas, automaticky vám snížíme cenu.

OPTIMÁLNÍ
CENA

Pro každou zakázku hledáme nejvhodnější řešení, šetříme váš čas a finance. Spolupracujeme pouze s prověřenými obchodními partnery.


Grafické studio Marionetti dodává řešení veškerých tiskovin pro projekty (GAČR, TAČR, ESF, apod.), semináře nebo konference. U dlouhodobých projektů poskytujeme zvýhodněné cenové nabídky. V rámci dalších služeb Marionetti nabízí své vlastní fotografické studio, případně profesionální Copywriting.


Služby grafického studia Marionetti


Potřebujete poradit?

Jsme neustále ve střehu...

+420 737 772 561
info@marionetti.cz

Kontaktujte nás

Grafické studio Marionetti

Husovo náměstí 1789/6
702 00 Ostrava 1