Fotobooking
Marionetti Press

PROFIL MARIONETTI

Grafické studio Marionetti vzniklo v roce 2007. Firma sídlí v Ostravě, služby studia však mohou ocenit klienti z Prahy nebo Brna, kde máme své konzultanty. V době moderních technologií dodáme naše nápadité a především funkční řešení kamkoliv. Díky spolupráci s kreativními grafiky a fotografy poskytujeme svým klientům profesionální přístup v oblasti grafického designu a fotografie, včetně produkce. Portfolio studia rovněž zahrnuje zpracování internetových prezentací a aplikací pro mobilní zařízení. Náš přístup je založený především na vzájemné komunikaci a spolupráci s klientem. Nasloucháme a rozšiřujeme obzory o dostupných možnostech a trendech, které mohou nejlépe vyhovět potřebám klienta.

I vaše firma je může využít k maximálnímu užitku a plně rozvinout svůj potenciál prostřednictvím nejmodernějších technologií. Zajistíme průzkum oblasti vašeho podnikání, konkurence, vizí i obchodních potřeb, tak, abychom pro vás sestavili nejvhodnější Branding Model, jenž vám zajistí efektivní využití marketingové strategie. Ke každému projektu přistupujeme s tvůrčí invencí a mnohaletou zkušeností našeho týmu. Velmi si ceníme vašeho času a prostředků, protože náš úspěch vždy závisí na úspěchu našeho klienta.

Proč si objednat grafický design, web nebo marketingové řešení od Marionetti?

INTEGROVANÉ
FUNKČNÍ ŘEŠENÍ

K dispozici je vám zkušený tým grafických designerů, fotografů, webařů a marketingových specialistů. S námi nemusíte hledat další dodavatele. Připravíme vám unikátní grafické, internetové a marketingové řešení.

ČASOVÁ
FLEXIBILITA

V grafickém studiu Marionetti pracujeme 7 dnů v týdnu, od 9.00 do 22.00 hod, kontaktujte nás kdykoliv. Snažíme se zkracovat termín dodání našich služeb.

GARANCE
TERMÍNŮ DODÁNÍ

Garantujeme předem sjednaný harmonogram dodání prací. Pokud by se však stalo, že bychom projekt nedodali včas, automaticky vám snížíme cenu.

ZARUČENĚ
NÍZKÁ CENA

Pro každou zakázku hledáme nejvhodnější řešení, šetříme váš čas a finance. Nespolupracujeme s dodavately, kteří mají další dodavatele a navyšují tak cenu zakázky.


Grafické studio Marionetti dodává řešení veškerých tiskovin pro projekty (GAČR, TAČR, ESF, apod.), semináře nebo konference. U dlouhodobých projektů poskytujeme výhodné slevy. V rámci dalších služeb Marionetti nabízí své vlastní fotografické studio, případně profesionální Copywriting.


Služby grafického studia Marionetti


Newsletter Marionetti

Máte zájem odebírat náš Newsletter?

Budeme vás pravidelně informovat o akcích.
Získáte výhodné slevy grafických prací.

 

Kontaktujte nás

Grafické studio Marionetti

Poděbradova 32, 702 00 Ostrava 1
+420 737 772 561
info@marionetti.cz