Fotobooking
Marionetti Press

KARIÉRA

Zájemcům o spolupráci nabízíme možnost realizovat se v oblasti současného grafického designu, fotografie a internetových aplikací. Kritériem je vaše tvůrčí invence a aktivní zájem o design. Prosíme vás o zaslání motivačního dopisu společně s vyplněným dotazníkem, včetně několika ukázek vaši práce a uvedením pracovní pozice, o kterou se ucházíte na adresu info@marionetti.cz. Nabízíme spolupráci formou "dohody o provedení práce" nebo "smlouvy o autorské dílo".

V současné době hledáme spolupracovníky pro externí spolupráci:

FOTOGRAF

Pracovní náplň: samostatná fotografická činnost včetně produkce. Požadujeme: SŠ/VŠ vzdělání (fotografie), vlastní fotografické vybavení nebo fotografické studio, kreativní spolupráci, spolehlivost a časovou flexibilitu.

GRAFIK & DESIGNER

Pracovní náplň: samostatné grafické zpracování projektů, DTP. Požadujeme: SŠ/VŠ vzdělání (grafický design), velmi dobrou znalost práce se SW Adobe, kreativní spolupráci, spolehlivost a časovou flexibilitu. Zkušenosti s předtiskovou přípravou a kompletní realizací projektů výhodou.

KÓDER A PROGRAMÁTOR HTML/CSS/PHP/.NET

Pracovní náplň: samostatné zpracovávání internetových prezentací. Požadujeme: výbornou znalost převedení PSD do HTML/CSS/PHP, vlastní HW a SW vybavení, kreativní spolupráci, spolehlivost a časovou flexibilitu. Další znalosti v oboru výhodou.

VÝVOJÁŘ APLIKACÍ PRO MOBILNÍ ZAŘÍZENÍ

Pracovní náplň: zpracovávání mobilních aplikací pro iPhone/iPad. Požadujeme: zkušenosti s vývojem aplikací pro iPhone/iPad a BlackBerry, spolehlivost a časovou flexibilitu.Newsletter Marionetti

Máte zájem odebírat náš Newsletter?

Budeme vás pravidelně informovat o akcích.
Získáte výhodné slevy grafických prací.

 

Kontaktujte nás

Grafické studio Marionetti

Poděbradova 32, 702 00 Ostrava 1
+420 737 772 561
info@marionetti.cz