Fotobooking
Marionetti Press

SLUŽBY GRAFICKÉHO STUDIA MARIONETTI

Corporate Identity      Grafický design      Fotografické práce      Vydavatelské práce      Internetové a mobilní aplikace     
PR & Copywriting      Branding & Marketing      On-line Media Marketing

Grafické studio Marionetti poskytuje svým klientům služby z oblasti Corporate Identity, a to jak pro právě vznikající, tak na trhu již etablované společnosti. V rámci optimalizace vzájemné spolupráce klienta s dodavateli nabízíme branding, jenž výrazně zvýší možnosti marketingové strategie a posílení značky společnosti. Naše grafické studio vám zajistí profesionální přístup ke zpracování veškerých tiskovin, obalů a internetových prezentací.

Navrhneme a zhotovíme vám internetovou prezentaci společnosti užitím nejmodernějších technologií, včetně SEO. Pro vaše tiskoviny a produkty vytvoříme internetové prezentace, které jsou nedílnou součásti většiny marketingových strategií, nebo připravíme bannerovou kampaň. Ve spolupráci s předními typografy jsme schopni vytvořit originální a působivý typografický profil prezentace vaší společnosti. V případě potřeby zajištění fotografické produkce je k dispozici naše fotografické studio vybavené špičkovou fotografickou technikou. Grafické studio Marionetti dále nabízí fundovaný konzultační servis, jehož zárukou jsou naše mnohaleté zkušenosti. V rámci konzultačního servisu jsme vám schopni poskytnout poradenství v oblasti Corporate Identity, grafického designu, tiskového poradenství a on-line marketingu na Facebooku. Naši odborníci vás mohou seznámit se současnými možnostmi předtiskové přípravy, grafického designu a tvorby internetových aplikací. Zajistíme asistenci při tisku, tak, aby byl tisk proveden bezchybně.

LOGOTYP & CORPORATE IDENTITY

Kvalitní firemní image je jedním z důležitých pilířů marketingové komunikace. Může významným způsobem přispět k posílení povědomí o vašich produktech, službách nebo značce. Firemní logo, jímž se společnost prezentuje, je základním grafickým prvkem Corporate Identity, který je neoddělitelně spojen s firmou, jejími produkty a službami.Naše grafické studio a jeho zkušení grafici vám jsou plně k dispozici. Při tvorbě loga postupujeme s estetickým citem, ohledem na obor činnosti vaši společnosti a s ohledem na univerzálnost použití loga pro prezentaci. Důležitý je rovněž jednotný vizuální styl veškerých firemních tiskovin a propagačních materiálů (vizitky, hlavičkové papíry, šablony elektronických dokumentů, layout katalogů, etikety). Dále pak prezentace společnosti na veřejnosti, tedy jak sdělit informace o vaší společnosti nebo produktech potencionálním zákazníkům. Vaše logo bude vždy čitelné a nezaměnitelné, klienti si vás tak snadno zapamatují. Navrhneme a zpracujeme obalový design pro vaše produkty a veškerou inzerci včetně billboardů. Každá společnost by měla mít grafický manuál, komplexní zpracování pravidel a doporučení pro tištěnou i elektronickou vizuální prezentaci společnosti. Grafický manuál dodáváme na DVD a v tištěné podobě. Obsahuje souhrn grafických pravidel, definici layoutu vybraných dokumentů, definici využívání fontů, definici barev a pravidla pro jejich užívání, logo a jeho varianty a pravidla pro používání loga, etc.


Objednat Logotyp Objednat Corporate Identity Nahoru

GRAFICKÝ DESIGN

Jednotný vizuální styl je důležitý pro zachování kompaktního vzhledu veškerých tiskovin a propagačních materiálů vaší společnosti. V našem grafickém studiu Marionetti jsme schopni pro váš nový produkt vypracovat komplexní grafické řešení zahrnující jeho grafický design, internetovou prezentaci, prezentaci na sociálních sítích, včetně reklamní kampaně tiskem či bannerové kampaně na internetu. Služby našeho studia rovněž zahrnují přepracování grafického designu vybraných prvků Corporate Identity.Je důležité si uvědomit, že každá, i sebemenší tiskovina reprezentuje vaší společnost. Proto je důležité klást důraz na její grafické zpracování, nemluvě o rozsáhlejších materiálech. Především by měla splňovat pravidla jednotného vizuálního stylu vaší společnosti, tj. užití logotypu, typografie a sazba. Provádíme veškeré DTP a PrePress operace, zahrnující fotografické práce, retuš, sazbu a zlom. Připravíme pro vás veškeré podklady pro tisk a zadáme jejich výrobu svým partnerským tiskárnám. S námi budete mít pod kontrolou realizaci od grafického návrhu po finální tisk prostřednictvím nejmodernějších technologií.Tým odborníků v oblasti typografie je pro vás schopen připravit písmo v několika řezech na míru. Můžeme pro vás vytvořit specifické druhy písem, piktogramů či idiogramů. Lokalizujeme písma, případně rozšiřujeme sadu znaků. Prezentace vaši společnosti tak rázem získá nový rozměr.

Logotyp & Corporate Identity

Pro vaší společnost připravíme nápadité logo včetně kompletního logomanuálu. Zavedeme jednotný firemní styl (Corporate Identity), který vystihuje poslání vaší společnosti. V tomto stylu jsme schopni pro vás vytvořit různé prezentační materiály, mezi které patří hlavičkové papíry, razítka, vizitky apod.

Kreativní grafický design

Ať už máte jakýkoli grafický záměr, pracovníci grafického studia Marionetti jej dokáže pochopit a kreativně realizovat. Není potřeba vaše myšlenky přesně specifikovat, náš kreativní tým grafiků si dovede poradit s nápady jakéhokoli druhu.

Propagační materiály

Během návrhu propagačních materiálů přemýšlíme nad cílovou skupinou a smyslem sdělení. V tomto duchu dovedeme vytvořit letáčky, prospekty i netradičně formované předměty, které mají za cíl potenciální zákazníky maximálním způsobem oslovit.

Katalogy, ceníky a výroční zprávy

Při návrhu katalogu nebo ceníku vašich produktů je pro nás prioritou rychlá orientace a přehlednost. Vytvoříme pro vás tiskové návrhy a elektronické verze katalogů s vysokou grafickou úrovní. Nabízíme profesionální zpracování výročních zpráv, které jsou bezesporu důležitou prezentací vaší společnosti. Náš tým grafiků, ilustrátorů a fotografů Vám vždy dodá kreativní a originální grafický návrh.

Inzeráty, reklama a billboardy

Navrhneme pro vás reklamní materiály, kterými jsou inzeráty, brožury, ale i reklamní spoty nebo billboardy. Jejich smyslem je upoutání pozornosti potenciálního zákazníka i v dnešní době přesycené informacemi a vizuálními vjemy.

Obalový a etiketový design

Výrobek prodává nejen jeho cena a kvalita. Důležitým faktorem pro rozhodnutí o koupi je jeho obal. Uvědomujeme si to a pro vaše výrobky navrhneme moderní, kvalitní, kreativní a účinný obal. Dodáme vám makety, 3D vizualizace a tiskové podklady.


Objednat grafický design Nahoru

FOTOGRAFICKÉ PRÁCE

Fotografie jsou ve většině případů nedílnou součástí grafických návrhů, které poskytujeme prostřednictvím našeho grafického studia. V Marionetti jsme schopni ve spolupráci s profesionálními fotografy dosáhnout výsledků nejvyšších kvalit. Každá fotografie prochází fázi post-processing, při které dbáme na každý detail. Fotografická produkce probíhá ve studiu nebo exteriéru. Provádíme fotografii produktovou, modelingovou, fashion, reklamní, designovou, portrétní, exteriéru a interiéru.

Nabízíme Vám vytvoření interní fotobanky vaší společnosti, která zahrnuje fotografie sídla společnosti, interiéru a produktů, viz internetové aplikace. Samozřejmostí je její průběžná aktualizace a správa databáze fotografií. Pro reklamní kampaně jsme schopni zajistit fotografickou produkci „na míru“ ve vybraných interiérech a exteriérech.

Fotobooking - Professional Portrait Photography

Fotobooking - Professional Portrait Photography je fotografický projekt Paula Rydera, který vznikl v roce 2011, provozovatelem je grafické studio Marionetti. Vizí je především realizovat portrétní fotografii na bázi umělecké, dostupné však pro všechny. Hlavním pilířem naší práce je však především dodávání profesionálních fotografií modelům a modelkám, a podílet se tak na tvorbě jejich fotobooku. Fotobooking zajišťuje fotografickou produkci jak pro modelky, tak pro modelingové agentury. Focení fotobooku probíhá dle dohody v ateliéru, interiéru nebo exteriéru. Styling fotografií je na domluvě s modelkou či modelingovou agenturou. Pokud jste začínající modelka, rádi Vám poradíme s výběrem vhodného stylu fotografií. Pro modelky, které již fotobook mají, nabízíme jeho doplnění aktuálními fotografiemi nebo/a zhotovení nové set-card. Podle potřeby vybereme vhodný styling, make-up a úpravu vlasů. Počet změn stylingu je uveden u každého fotografického baličku. Výběr vhodných fotografií a jejich retušování zajistíme ve spolupráci s našim grafickým studiem. Pro módní návrháře nabízíme fotografování kolekcí, včetně zajištění modelů a modelek. Při každém focení se podepisuje "Model Release", tj. smlouva o pořízení a užití fotografií, která vymezuje práva fotografa a fotografované osoby. Více informací na www.fotobooking.cz.Přejít na Fotobooking Objednat fotografické práce Nahoru

VYDAVATELSKÉ PRÁCE - VYDAVATELSTVÍ MARIONETTI PRESS

Marionetti Press

Vydavatelství Marionetti Press svým klientům poskytuje služby v oblasti grafického designu a předtiskové přípravy včetně zajištění výroby tiskovin a dodání na místo určení. Zajištění ISBN nebo ISSN pro vaše publikace je samozřejmostí. Garantujeme plnění předem určených termínů dodání daných dohodou. Jsme schopni nabídnout kompletní servis v rámci podpory prodeje realizované publikace. Je zřejmé, že sazba tiskoviny není jednoduchá a jsou nutné obsahové korektury. V rámci zvýšení efektivity naši práce nabízíme 2 – 4 hromadné korektury, další změny, ke kterým zpravidla nedochází. S novými klienty spolupracujeme pouze na základě řádné objednávky. Přesnou kalkulaci a časový harmonogram grafické přípravy a tisku vám dodáme na základě zaslání poptávkového formuláře, případně nás kontaktujte na press@marionetti.cz.


Přejít na Marionetti Press Objednat vydavatelské práce Nahoru

INTERNETOVÉ A MOBILNÍ APLIKACE

Dle vašich potřeb zhotovíme dynamickou internetovou prezentaci vaší společnosti v souladu s jednotným vizuálním stylem. Pro střední a velké společnosti jsme schopni na míru připravit koncepci intranetu, který efektivně sjednotí vnitrofiremní komunikaci, plánování obchodních jednání a výroby, zjednoduší předávání firemních dokumentů mezi jednotlivými odděleními, apod. V případě, že musíte řešit problém komunikace s obchodními partnery a zákazníky, můžete využít extranet. Samozřejmostí je vytvoření svěžího grafického návrhu v propojení s brilantním funkčním řešením, SEO (Search Engine Optimization), GA (Google Analytics) a validaci kódu pro nejrozšířenější internetové prohlížeče. Na základě objednávky vám připravíme nezávaznou kalkulaci a časový harmonogram prací.

Internetové prezentace

Grafické studio Marionetti se zabývá profesionální tvorbou internetových stránek optimalizovaných pro vyhledavače i návštěvníky. Řada našich klientů již ví, že mít internetovou prezentaci na prvních místech a vytvořit z návštěvníků zákazníky, je klíčem k úspěchu a k zisku. Tvorba internetové prezentace od nás je dobrá investice, která zároveň zvýší vaši prestiž. Vaší internetovou prezentaci bude mít vždy na starosti odborný poradce, který se pokusí vcítit do vašich potřeb a potřeb vašich zákazníků. Ve spolupráci s Vámi navrhne optimální podobu stránek, funkce a prostředky, které přilákají nové návštěvníky. Zároveň se stanoví konkrétní časový harmonogram sledu prací na vaší internetové prezentaci a termíny pro případnou optimalizaci. Při návrhu internetové prezentace vycházíme z mnohaletých zkušeností. V rámci SEO se provádíme optimalizaci tak, aby se umístila na předních pozicích vyhledávacích portálů. Obsah je oddělen od grafického návrhu, tak, aby byl zajištěn jednotný vizuální styl prezentace, či případný reDesign. Internetové prezentace jsou testovány na několika prohlížečích.

Intranetové aplikace

Výhodou při řízení malé společnosti je, že je možné jednat rychle a případná rozhodnutí nejsou zdržována mnoha úrovněmi managementu. K většině rozhodnutí ve skutečnosti dospějí zainteresované strany, které se sejdou u konferenčního stolu. V určitém okamžiku však může toto uspořádání podniku přestat plnit svou funkci a k úspěšnému růstu je zapotřebí nepřetržitá, spolehlivá a bezpečná komunikace uvnitř společnosti. Řešením je vlastní intranet. Intranet se podobá webu a používá internetové protokoly, je to však vnitřní síť vyhrazená pro jedinou společnost. (Extranet je také interní či soukromý web, ale přístupová práva jsou rozšířena na vybrané zákazníky, partnery a další uživatele.) Většina velkých korporací používá vlastní intranetové sítě. Pokud má společnost 10.000 zaměstnanců i více, není distribuce informací jednoduchou záležitostí. Intranet může usnadnit řešení. Před vytvořením intranetu byste měli mít jasnou představu, čeho chcete dosáhnout. Ujasněte si, jak budou zaměstnanci intranet využívat. Důležitá je rovněž snadná orientace uživatelů.

SEO & Google Analytics

Převážná většina uživatelů předních vyhledávacích portálů navštíví odkazy na prvních několika stránkách výsledků jejich hledání. SEO je tedy optimalizace pro vyhledávače. Cílem optimalizace je získat ve výsledku hledání ve vyhledávačích pro danou webovou stránku vyšší pozici, která odpovídá obsahu a tím četnější a zároveň cílené návštěvníky. Našim zákazníkům poskytujeme odborné poradenství a funkční řešení. V rámci analytických služeb nabízíme spravování služby Google Analytics, která poskytuje dokonalý přehled o provozu na webových stránkách a o efektivitě marketingu. Google Analytics vám poskytne nástroj vytvářet lépe cílené reklamy a posilovat marketingové aktivity.

Intextové a bannerové kampaně

Stále účinná forma internetové reklamy je intextová či bannerová kampaň, kterou v krátkém čase oslovíte konkrétní cílovou skupinu vaší marketingové kampaně. Intextová reklama se zobrazuje přímo v textu webové stránky po přejetí kurzoru myši nad zvýrazněným klíčovým slovem. Mezi hlavní výhody intextové kampaně patří, že si sami můžete zvolit, kde se bude vaše reklama zobrazovat. Originální design bublin jistě zaujme potenciální zákazníky na vaše webové stránky. Dále vám nabízíme spolehlivou a účinnou bannerovou reklamní kampaň. Naše grafické studio pro vás připraví veškeré podklady. On-line statistiky vám umožní neustálý dohled nad průběhem celé kampaně. Vzhledem k několika dostupným formátům bannerů je do jisté míry zajištěn prostor pro kreativní řešení kampaně. Reklamu lze nakoupit různými způsoby, které odpovídají různým potřebám zákazníka.

Tým vývojářů mobilních aplikací nabízí profesionální přístup řešení, portace mezi systémy, analýzy a konzultace. Samotným jádrem naší expertízy je vývoj aplikaci pro mobilní zařízení. Umíme vytvořit mobilní aplikace na míru s komplexní funkcionalitou, logistikou a efektním grafickým rozhraním. Víme, jak připojit naše aplikace k internetu a řidicí technice technologických provozů. Poskytujeme serverová řešení, kde mobilní zařízení vystupují v roli klienta. Naši vývojáři pracují na mobilní platformě iOS (iPhone/iPad) s možností vývoje pro platformy Android/Windows Phone. Ruku v ruce s vývojem IT aplikace pro servery můžeme dodat komplexní řešení pro vaší společnost. Samozřejmostí je propojení služeb vývoje s našim grafickým studiem, které vám zajistí originální grafický design mobilní aplikace.

Jak probíhá v současné době vývoj ve světě mobilních technologií? Mobilní telefony s pokročilými funkcemi se masivně rozšiřují mezi populací, během několika let bude prakticky každý online pomocí svého mobilního telefonu. Bude to technologie LTE, která nakonec přivede téměř další klienty do mezi on-line aplikace. V roce 2010, v prvním roce provozu technologie LTE, vzrostl počet uživatelů, kteří mohou využívat sítě LTE, z nuly na 150 milionů osob. Buďte na tento okamžik připraveni, jsme zde, abychom vyvinuli komplexní řešení právě pro vás.


Objednat internetovou nebo mobilní aplikaci Nahoru

PUBLIC RELATIONS & COPYWRITING

Reklama představuje udržování značky, Public Relations (PR) znamená budování značky vaší společnosti. S pomocí PR můžete potencionálního klienta nadchnout pro váš produkt. Ačkoli vytvářením značek se primárně zabývá marketing, role PR je zde velice podstatná. Skutečně velké značky jsou totiž ty, o kterých se nadšeně šíří uživatelé zdarma, především v rámci sociálních sítí. V rámci PR Vám nabízíme komunikaci s tiskem a médií, komunikaci s veřejností, komunikaci s obchodními partnery a komunikaci se státní správou. Rádi pro vás připravíme vysoce efektivní PR.

Copywriting je zvláštní disciplína, zabývající se návrhem a stylizací textu pro tiskoviny a internetové prezentace, je součástí PR. Našim zájmem je, aby texty byly zajímavé pro vyhledávací služby, jakými jsou např. portály Google.com nebo Seznam.cz. Vyhledávací roboti těchto služeb preferují originální, jazykově bohatý obsah webových stránek, splňující přesné parametry na klíčová slova, frekvenci jejich výskytu, vzdálenosti od sebe a spousty dalších parametrů. Copywriting není pouze pro vyhledávací roboty, ale především pro návštěvníky. Pokud na vaši internetové prezentaci nenajde zajímavé informace, tak se již s největší pravděpodobností nevrátí. Copywriting je především ekonomicky výhodná forma zvýšení sledovanosti vaši internetové prezentace. PR texty tvoří naši kooperující žurnalisté a marketingoví specialisté.


Objednat PR & Copywriting Nahoru

BRANDING & MARKETING

Pod pojmem branding si představme soubor aktivit a metod, které slouží k budování a posilování značky vaší společnosti. Branding vychází ze slova Brand – značka. Branding je pak budování a péče o značku (myšleno jako firemní či produktová značka). Tuto péči lze rozdělit do dvou skupin vizuální a marketingovou. Vizuální část brandingu je ideální zajišťovat pomocí Corporate Identity.

Branding

Naše brandová analýza by měla dostatečně vysvětlit, čím se vaše společnost zabývá, jaké jsou její produkty a služby a čím se liší od ostatních společností. Na základě těchto poznatků jsme pro vás schopni připravit přesně zacílenou marketingovou strategii, neboť to, jak lidé vaši značku vnímají určuje, jak vaše společnost bude na trhu úspěšná. Naši odborníci pro vás vytvoří funkční systém spolupráce mezi Vámi a dodavateli, příp. mezi dodavateli samými, tak aby spolupráce byla spolehlivá a efektivní.

Marketing

Základním požadavkem marketingu společnosti je prodej většího objemu vašeho zboží či služeb více klientům. Pod pojmem marketing si většina lidí představí především reklamu, ale toto pojetí však není zcela přesné. Pod pojem marketing firmy lze shrnout všechny činnosti přispívající přímo, nebo nepřímo k prodeji vašich produktů a služeb. Marketingem firmy je tedy reklama, podpora prodeje, PR a sponzoring. Marketingem firmy je komplex všech činností, při kterých může dění ve vaší společnosti pozorovat veřejnost (servis, infolinky, vzhled vozového parku společnosti a mnoho dalších) a nepřímo i činnosti, které sice klient přímo nevidí, ale které jsou příkladem pro ty, které jsou viditelné. V oblasti marketingu společnosti tedy bezezbytku platí, že vše souvisí se vším. Nikdy nebudete zcela úspěšní, pokud nebudete mít spokojené zaměstnance, klienty a dodavatele, pružné systémy řízení, otevřenou firemní politiku, efektivní motivační programy a především pokud celá vaše společnost nebude fungovat jako líheň nápadů.

Položte si otázku, zda propagujete své produkty svým klientům logicky a srozumitelně. Zda se snažíte v přímém kontaktu se zákazníky vystupovat korektně a zahrnujete je spoustou argumentù podporujících vaši nabídku. Přínos vašeho produktu či služeb může být svou podstatou materiální, nebo emocionální. Ovšem nákupní proces probíhá v hlavách zákazníků a je takřka výhradně emočním procesem. To znamená, že o nákupu rozhodují především vjemy. Vjem rozumíme obraz, který se vybaví v souvislosti s vaší společnosti v mysli lidí, kteří s vámi mají nějakou zkušenost. Je nutné si uvědomit, že většinu rozhodnutí provádíme podvědomě a tedy necháváme volné pole působnosti emočnímu rozhodování. Menší část rozhodnutí klienta je zdánlivě racionální. Zdánlivě proto, že i do těchto rozhodnutí zásadním způsobem emoce vstupují. Jedinou výjimku, kde rozhoduje racionální rozhodování jsou komodity, které se liší na trhu pouze cenovou nabídkou. Pak jsou tato rozhodnutí jednoduchá, rychlá a racionální. Je tedy nutné definovat, jaké chcete vjemy o svých produktech a službách vzbuzovat, tyto vjemy aktivně vytvářet a řídit. Je důležité si uvědomit, že vjemy nevytváří pouze reklama, ale vše, s čím se potencionální zákazník v souvislosti s vámi setká.

Marionetti vám pomůže, aby marketing vaší společnosti fungoval výborně. Nechceme ale slibovat nesplnitelné. Největší role v tomto procesu je na straně vašeho top managementu, případně na straně majitelù vaší firmy. Jsme schopni jednoduchým způsobem provést analýzu marketingu vaší společnosti a navrhnout vhodná opatření k jeho zlepšení. Můžeme vám pomoci i se zaváděním těchto opatření do praxe, ale náš hlas je pouze poradní. V rámci našich poradenských služeb musí vaše společnost rozhodnout které prvky a dle jakého časového plánu se budou ve skutečnosti realizovat.


Objednat Branding nebo Marketing Nahoru

ON-LINE MEDIA MARKETING

Vytvořte si na Facebooku stranku a navažte bližší kontakt se svými fanoušky a zákazníky. Facebook stránky (FB stránky) poskytují organizacím, firmám, společnostem a značkám široké možnosti v oblasti komunikace s lidmi, kterým se líbí. Stránky mohou vytvářet a spravovat pouze oficiální zástupci. Marionetti se zabývá marketingem na sociálních sítích komplexně, zejména pak na sociální síti Facebook. Nejen, že vám stránku založíme a budeme vás propagovat, jsme schopní vytvořit úzce cílenou reklamní kampaň. Pokud chcete zvýšit zisky a získat zpětnou vazbu svých fanoušků a klientů, ozvěte se nám. Fenoménem dnešních dnů jsou v oblasti on-line marketingu jsou sociální sítě, za několik posledních let si získaly více než miliardu věrných fanoušků. Díky jejich všeobecné oblibě a rozšířenosti jsou velmi účinným marketingovým nástrojem. Pomůžeme vám se založením a komunikací vaši společnosti na sociálních sítích Facebook, Twitter, Youtube, Linkedin, Pinterest, Behance, Vimeo, Foursquare a Google+. Rovněž s kvalitním copywritingem profesionálními žurnalisty a zajištěním odborné grafické podpory Grafickým studiem Marionetti. Využijte plnohodnotně potenciál sociálních sítí a nechte si poradit jak efektivně používat sociální sítě pro vaši obchodní činnost s konkrétním zacílením fanoušků.


Více o On-line Media Marketingu Přejít na Správu sociálních sítí Objednat On-line Media Marketing Nahoru

Proč si objednat grafický design, web nebo marketingové řešení od Marionetti?

INTEGROVANÉ
FUNKČNÍ ŘEŠENÍ

K dispozici je vám zkušený tým grafických designerů, fotografů, webařů a marketingových specialistů. S námi nemusíte hledat další dodavatele. Připravíme vám unikátní grafické, internetové a marketingové řešení.

ČASOVÁ
FLEXIBILITA

V grafickém studiu Marionetti pracujeme 7 dnů v týdnu, od 9.00 do 22.00 hod, kontaktujte nás kdykoliv. Snažíme se zkracovat termín dodání našich služeb.

GARANCE
TERMÍNŮ DODÁNÍ

Garantujeme předem sjednaný harmonogram dodání prací. Pokud by se však stalo, že bychom projekt nedodali včas, automaticky vám snížíme cenu.

OPTIMÁLNÍ
CENA

Pro každou zakázku hledáme nejvhodnější řešení, šetříme váš čas a finance. Spolupracujeme pouze s prověřenými obchodními partnery.


Ceník služeb grafického studia MarionettiNahoru


Corporate Identity      Grafický design      Fotografické práce      Vydavatelské práce      Internetové a mobilní aplikace     
PR & Copywriting      Branding & Marketing      On-line Media Marketing

Potřebujete poradit?

Jsme neustále ve střehu...

+420 737 772 561
info@marionetti.cz

Kontaktujte nás

Grafické studio Marionetti

Husovo náměstí 1789/6
702 00 Ostrava 1